SLADKI VRH, 17.00
KK SLADKI VRH – KK NONA MURSKA SOBOTA

Najprej pozdrav vsem ekipam in vodstvu v novi sezoni 2. Parkl lige, ob enem pa tudi pozdrav ter obilo sreče, našim večnim rivalom iz Murske Sobote.

Morem priznat, da smo z ekipo iz Murske sobote v preteklosti odigrali res veliko epskih derbijev, dvobojev, ki so včasih že mejili tudi na kakšen drug šport! 😉 Vsi ti dvoboji so se odvijali še v ligi PKL, ko smo le te še bili člani!

Ne glede na vse, smo postali dejansko tudi prijatelji, ”ko ni tekme seveda”, to bo podprl tudi večni rival in ”prčkar” ki si ne zna predstavljat medsebojne tekme brez podjebav….….TOMAŽ DUNDEK! 😉

No in sedaj smo tukaj. Sobota v PARKL-u in ja dvoboji so ponovno tukaj. Sicer z mogoče malo drugačnimi akterji ampak naboj in cilj ostaja enak! 😉

Skratka 1. četrtino smo domači začeli kar obetavno. Res je da smo zadevali tako eni, kot drugi. Smo v prvi polovici vseeno nekaj več točk dosegli domači preko DENISA VIDOVIČA, ki je v prvih parih minutah začel tekmo kar s 3 trojkami(12 točk v 1. četrtini)! Skratka nasploh je bila prva četrtina polna točk na obeh straneh. Na koncu so jo gostje dobili z rezultatom 26:27

V 2. četrtini se je nekako tek točk na obeh straneh nadaljeval, sicer mogoče s kakšnim zgrešenim metom več kot v 1. čertini, pa vseeno nekje do 3 minute do polčasa smo si vodstvo podajali sem ter tja…Na koncu pa smo žal domačini naredili nekaj ne potrebnih napak, ki so jih gostje izkoristili in tako zaključili polčas s prednostjo 6-ih točk!

1. četrtina pa kot že mnogokrat za nas domačine bi lahko rekli, da je bila usodna za končen razplet tekme. Enostavno se je moč-premoč pod koši zaradi pomanjkanja 3 domačih centrov preveč poznala! Tako so gostje z nekaj dokaj lahkimi koši iz pod obroča prišli prvič do vidnejše prednosti. Vmes je bila prednost že 16 točk…Na koncu smo s trojko rezultat in zaostanek znižali na 13 točk….

V 4. četrtini se  vseeno nismo imeli namena predat tako kot nikoli!  Poskušali bomo pa četudi oslabljeni pod koši…Z borbeno in ekipno igro tako v obrambi kot v napadu smo dejansko povzročali težave soboti! Po zaslugi LUKE CEHNARJA, ki se je moral ”klatiti” z centri nasprotnika, smo uspeli dejansko prebit tudi pod košem….Nekaj nemogoče zadetih trojk DENISA  in zadeta trojka ŽELJKOTA in LUKEJA smo se uspeli približat na vsega 2 točki.

Žal nam je na koncu zmanjkalo malo časa in mogoče kanček zbranosti prej v tekmi…

Tako da so na koncu gostje iz Sobote slavili z rezultatom 86:91!

Čestitke ekipi Sobote za dobro in napeto tekmo vse do konca!

Čestitke tudi sodnikoma za odlično od sojeno tekmo!

NONA vidimo se na revanši….!

2 odzivov

1. VaderMS pravi:

Najšlo bi se materiala skoron za eno knjigo valda o teh naših prigodah… Od fanatičnih navijačev do največjih rivalov na terenu… 😂😂
    P. S. Če san že med tekmo bil najbole priden, pa glede na to ka san v komentari označen kak večni “prčkar”, bi se domačinom iskreno zahvalo za rundo po tekmi 😂😂