Bar Kaučič : KK Rogaška rekreativci 75:81

Bar Kaučič: Čoh 5; Jakomini 7; Vojsk 6; Bien S 2; Mahorič 4; Klemenčič 11; Bedenik 6; Vodušek 15; Bien G 19
KK Rogaška rekreativci: Čonžek 8; Vrdelja 11; Pevec 5; Šučur 21; Lorber 5; Erjavec 17; Jugovar 11

Sodnika: Kereži in Šket

Zadnja tekma 2. lige Parkl se je v Juršincih začela z vodstvom domače ekipe z rezultatom 28:22. V tem delu je padlo ogromno trojk, kar 6 iz strani domačinov in 4 trojke gostov od tega tri od Šučurja. V drugi četrtini se je tekma umirila saj smo domači dali v tem delu samo 9 točk, gostje pa 16, s čimer so prišli do vodstva dveh točk ob polčasu. Drugi polčas je prav tako pripadal gostom, katero so tretjo četrtino zaključili z rezultatom 18:16, zadnjo četrtino pa z 25:23. S svojo igro so dokazali da si resnično zaslužijo nadaljevanje v 1. ligi Parkl.

Pohvala sodnikom za dobro sojenje in pa zapisniški mizi.