Garanje od 7h do 19h…

KK Rogaška Rekreativci : KK Paloma 78:63

Paloma: Kikl 26, Nerat 15, Arzenšek 3, Breg 8, Kneževič 3, Mezgec 8
Rogaška: Čonžek 2, Pale-Kosovec 11, Markovinovič P. 18, Pevec 9, Markovinovič D. 8, Šučur 16, Lorber 3, Erjavec 11

V to tekmo smo domačini iz Rogaške krenili sproščeno saj smo si že zagotovili mesto igranja v 1. PARKL ligi prihodnjo sezono. Čeprav so gostje prišli na tekmo številčno močno oropani so se vse do polčasa dobro upirali slatnčanom. Prva četrina je postregla z izidom 21:18 druga pa z delnim izidom 17:13. Pale in Markovinovič P. sta zadevala v prvi četrtini v drugi se pa jima je pridružil Pevec S. ki je prejemal dobre asistence bekovskih linij. Na strani gostov razen Kikl M. ni blestel noben igralec. Rekreatifci iz slatne so tako odšli na odmor z razliko +7. Domačini nismo bili navdušeni s prikazanim, tako je J.Lo. opomnil igralce, da se ne more pričakovati 100% natančnosti pri podajah saj nekateri garajo od 7h do 19h. Slatnčani smo nato spreobrnili 3.četrtino v svojo korist in jo tudi dobili z izidom 20:8. Še majhen sleherni dvom o zmagovalcu te tekme je tako bil razblinjen. Zadnja četrtina je bila le še “provizoriš” tekme, ki se je končala z rezultatom 78:63. Ob tej priložnosti bi se radi zahvalili zapisnikarski mizi, navijačem, sponzorjem in drugim ki so verjeli v nas celotno sezono in nam pomagali doseči željeni cilj 😉