MCAPro – KK Pragersko Wave block, 70 – 76

MCAPro : KK Pragersko Wave block 70 : 76 (19:21, 22:21, 15:21, 14:13)

MCA PRO: Karlo 15, Baltič 11, Krajnčevič 10,  Auer 13,  Kneževič 6, Lovše 6, Planinšec 4, Novak 3, Čresnik 2, Tadina, Bujagič, Kočevar. ;

KK Pragersko Wave block: Bauman 15, Drame 14, Kozar 10, Leskovar 6, Borkovič 11, Mohorko 5, Šešerko 3, Godec 11,  Žunko 1, Miklavčič.;

Komentar domače ekipe: “Zaslužena zmaga gostov!”

Iz foruma KK Pragersko:

V ponovitvi lanskega finala je bil zmagovalec isti – KK Pragersko.  Kljub igralskim spremembam so se domači predstavili kot trd in kakovosten nasprotnik, ki je z igro in pristopom nakazal boj za Final4.  Sicer se je tekma pričela po željah Pragerčanov, saj so povedli z 7:0 i n kasneje še 11:1. Takrat pa sta se pri domačih prebudila Auer in Baltič, ki sta v tem delu dosegla vsak po 6 točk (Auer 2 trojki) in prednost gostov je skopnela le na 2 točki.  Tudi v drugem delu smo gledali izenačeno tekmo, kjer sta se ekipi izmenjavali v vodstvu.

Na odmor pa so odšli igralci Pragerskega s točko zaloge.  Drugi polčas so ponovno bolje začeli gostje pri katerih so v tem času zadevali vsi, ki so stopili na parket in razlika se je povzpela na 9 točk.  Ko so maloštevilni gledalci že mislili, da je tekma odločena, so domači zadeli 2 trojki (Novak, Karlo) ter izenačili rezultat na 68 dobri 2 minuti pred koncem.
Gosti so preko Mohorka odgovorili s trojko (ki je verjetno odločila zmagovalca) ter polaganjem Drameta odločili tekmo v svojo korist.

4 odzivov

1. LiMuBai pravi:

Domnevam, da je Novak dal vse svoje točke samo iz črte? 😉

• bostjan pravi:

Zakaj domneva, da iz črte? Trojka je bolj verjetna al ne :) Novak pri domači ekipi, pri gostih je manjkal. Če pa te zanima kaj več, pa so še drugi viri informiranja. Naprimer forum KK Pragersko LINK